Міжшкільний військово-спортивний табір «Патріот» при Турківській ЗОШ І-ІІІ ст., 2016 р.

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей з 01 по 14 червня 2016 року в школі був організований відпочинок та оздоровлення дітей шляхом створення міжшкільної відпочинкової зміни військово-спортивного спрямування «Патріот»./Files/photogallery/ЕМБЛЕМА.jpg

Організованими формами відпочинку було охоплено 45 учнів: 33 учні Турківської ЗОШ I-III ст., 11 учнів Джурківського НВК I-II ст. та 1 учениця Годи-Добровідської ЗОШ І-ІІ ст. З них 8 – дітей з багатодітних сімей (20%), 1 – дитина інвалід, 3 – які знаходяться на диспансерному обліку, 11 – обдаровані діти. Всі учні були розділені на 3 взводи. Згідно з режимом роботи табору кожен день починався з ранкової зарядки, лінійки, на якій повідомлялося про план роботи на день. Під керівництвом вчителів фізичного виховання діти тренувалися, плавали в басейні, брали участь у змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу, спортивних естафетах «Старти надій» та «Олімпійське лелеченя», займалися в тренажерній залі, з задоволенням відвідували заняття у гуртку «Східних єдиноборств» під керівництвом В. Тарновецького. Вчителі М. Совʼяк та Д. Амброзяк вели заняття з топографії, які закінчилися грою «Орієнтування»./Files/photogallery/DSCF2929.JPG

До роботи міжшкільної зміни були залучені представники Коломийського військового комісаріату, які проводили заняття з будови навчальної зброї, правил стрільби, з тактичної підготовки та захисту від зброї масового ураження. Незабутньою для учасників табору стала екскурсія на аеродром у військову частину с. Корнич.

Практичний психолог та соціальний педагог проводили тренінги «Вивчаємо свої права» та «Творець своєї долі».

Діяли куточки «Азбука здоровʼя» та «Техніка безпеки», які містили цікаву інформацію для учнів. Кожного дня взводи випускали газету «Голос табору». Учасники табору були забезпечені військовою формою, закупленою місцевим підприємцем П. Лосюком та деревʼяними автоматами, виготовленими М. Вихристюком та В. Зеликом. Автомати зберігалися у піраміді для зберігання зброї.

Галерея "Табір 2016"

Щоб зробити відпочинок дітей максимально комфортним, учителями фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» Кобацьким І. І. та Паращуком П. Д. проведено туристичний похід на Лису Гору. Враження та емоції від походу надовго збережуться в памʼяті дітей.

На урочистій лінійці закриття табору кожному учаснику табору було вручено сертифікат. Працівників табору було нагороджено подяками та грамотами.

<<- Попередня ... Наступна ->>

Кiлькiсть переглядiв: 183

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.