Пришкільний табір спортивного спрямування «Рекорд», 2015 р.

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей з 02 по 15 червня 2015 року в школі був організований відпочинок та оздоровлення дітей шляхом створення пришкільної відпочинкової зміни спортивного спрямування «Рекорд».

/Files/photogallery/DSCF1163.JPG Організованими формами відпочинку було охоплено 30 учнів-спортсменів: 20 учнів Турківської ЗОШ I-III ст. та 10 учнів Джурківського НВК I-II ст. З них 6 – дітей з багатодітних сімей (20%), 1 – дитина інвалід. Всі учні були розділені на 3 загони. Згідно з режимом роботи табору кожен день починався з ранкової зарядки, лінійки, на якій повідомлялося про план роботи на день. Під керівництвом вчителів фізичного виховання діти тренувалися, приймали участь у змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу, спортивних естафетах, заняттях з загальнофізичної підготовки, займалися в тренажерній залі, з задоволенням відвідували заняття в гуртку «Аеробіка».

Діяли куточки «Азбука здоровʼя» та «Техніка безпеки», які містили цікаву інформацію для учнів. У загонах проведені медичні бесіди: «Особиста гігієна і правила її дотримання», «Чисті руки – запорука здоровʼя», «Харчові отруєння та їх профілактика». Соціальний педагог Гришук С. С. та практичний психолог Єжова Т. О. цікаво проводили тренінги по програмі «Сходинки до твого здоровʼя» .


Галерея "Табір 2015"

Щоб зробити відпочинок дітей максимально комфортним, учителями фізичної культури та ДПЮ Кобацьким І. І. та Паращуком П. Д. проведено екскурсію до лісу та туристичну поїздку в с. Шешори Косівського району, яка викликала у дітей особливі емоції.

<<- Попередня ... Наступна ->>

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.