Пришкільний табір «Школа лідерства», 2014 р.

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей школи з 01 по 16 червня 2014 року в школі був організований відпочинок та оздоровлення дітей шляхом створення пришкільної відпочинкової зміни «Школи лідерства».

Організованими формами відпочинку було охоплено 87 учнів, що становить 34% усіх учнів школи. З них 19.5% – дітей з багатодітних сімей, 2% – дітей інвалідів, 2% дітей з малозабезпечених сімей, 8% – талановитих дітей. Всі учні були розділені на 5 загонів. Виховний процес здійснювався відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів та здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей та з використанням різноманітних форм роботи. Згідно з режимом роботи табору кожен день починався з ранкової зарядки, лінійки, на якій повідомлялося про план роботи на день. Кожен день табору був тематичним і проводився під певним гаслом.

Для дітей були організовані цікаві і пізнавальні екскурсії в Тисовий заповідник, в село Кривче Тернопільської області відвідали карстові печери, Угорницький монастир, на іподромі каталися на конях.

Гришук С. С. та Єжова Т. О. цікаво проводили тренінги в школі лідерів «Я знаю, вмію, дію» та з програми з питань протидії торгівлі людьми.

Особливі емоції у дітей викликало проведення спортивних змагань. Цікаво пройшла зустріч з майстром виробничого навчання Коломийських курсів цивільного захисту Сенчишиним І.Я. Проведено практичний захід з популяризації основ безпеки життєдіяльності та набуття дітьми навичок із рятувальної справи.

<<- Попередня ... Наступна ->>

Кiлькiсть переглядiв: 119

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.