Повернутися до звичайного режиму

Пришкільний військово-спортивний табір «Патріот» при Турківській ЗОШ І-ІІІ ст., 2017 р.

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей з 29 травня по 12 червня 2017 року в школі був організований відпочинок та оздоровлення дітей шляхом створення пришкільної відпочинкової зміни військово-спортивного спрямування «Патріот».

Організованими формами відпочинку було охоплено 44 учнів : з них 13 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 2 дітей учасників АТО, 9 – які знаходяться на диспансерному обліку, 14 – обдаровані діти, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери – 6. 20 дітей харчувалися за кошти місцевого бюджету в розмірі 35 грн. на одну дитину в день, 24 – за батьківську плату.

Усі учні були розділені на 2 взводи. Згідно з режимом роботи табору кожен день починався з ранкової зарядки, лінійки, на якій повідомлялося про план роботи на день. Під керівництвом учителів фізичного виховання діти тренувалися, брали участь у змаганнях з волейболу, баскетболу, тенісу, спортивних естафетах «Старти надій» та «Олімпійське лелеченя», займалися в тренажерній залі, з задоволенням відвідували заняття у топографічному, туристському, спортивному гуртках, опанували японське мистецтво канзаші під керівництвом Рубаняк В. В. Учитель Амброзяк Д. М. провела гру «Орієнтування».

До роботи пришкільної зміни були залучені представники Коломийського військового комісаріату, які проводили заняття з будови навчальної зброї, правил стрільби, з тактичної підготовки та захисту від зброї масового ураження

Практичний психолог та соціальний педагог проводили тренінги «Дружба, закоханість, кохання» та «Творець своєї долі».

Діяли куточки «Азбука здоровʼя» та «Техніка безпеки», які містили цікаву інформацію для учнів. Кожного дня взводи випускали газету «Голос табору». Учасники табору були забезпечені військовою формою, закупленою місцевим підприємцем П. Лосюком та деревʼяними автоматами, виготовленими М. Вихристюком та В. Зеликом. Автомати зберігалися у піраміді для зброї.

Незабутнім для учасників табору став велопробіг до Дня захисту дітей, до якого приєдналися учні Годи-Добровідської, Великокам’янської, Малокам’янської шкіл. Закінчився велопробіг флешмобом у П’ядиках. Учні побували на екскурсії у м. Львові, подорожували у відкритих вагончиках Карпатами.

Щоб зробити відпочинок дітей максимально комфортним, учителями фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» Кобацьким І. І. та Паращуком П. Д. проведено туристичний похід на Лису Гору. Враження та емоції від походу надовго збережуться в памʼяті дітей.

Останній день табору відзначився цікавим КВК, а також закриттям табірної зміни, на якому були присутні представники влади, головний редактор газети «Вільний голос» Валентина Близнюк, методисти відділу освіти П’ядицької ОТГ. Новини табору неодноразово висвітлювалися у «Вільному голосі».

На урочистій лінійці закриття табору кожному учаснику табору було вручено сертифікат. Працівників табору було нагороджено подяками та грамотами.

Наступна ->>

Кiлькiсть переглядiв: 321

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.